top of page

Dorota Jurzysta

Kwalifikacje:

 

Absolwentka Politechniki Warszawskiej (Wydziała Elektroniki). Ukończyła studia podyplomowe w Akademii Zarządzania im. Leona Koźmińskiego (psychologia w biznesie) oraz na SGH (zarządzanie przedsiębiorstwem).  Trener rekomendowany Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,

ICC coach nr 4351,
Analiza Transakcyjna 101,

 

Doświadczenie biznesowe:

 

Menadżer wysokiego szczebla z ponad 17-letnim doświadczeniem w kierowaniu spółkami prawa handlowego (CEO, Prezes Zarządu). Poza zarządzaniem zespołami pracowniczymi odpowiadała m.in. za planowanie strategiczne oraz organizację oddziałów zagranicznych w rejonie Europy Środkowej. Zajmowała się opracowywaniem strategii krótko i średnioterminowej działania firmy i jej przełożeniem na cele operacyjne. Wprowadzała, projektowała, nadzorowała system ocen pracowniczych we wszystkich firmach, które prowadziła.

 

Doświadczenie szkoleniowo-doradcze:

 

Specjalizuje się w szkoleniach dla firm z sektora MiSP. Szkoliła firmy rodzinne (od mikro do dużych) z całej Polski w dwóch edycjach dwuletnich programów wsparcia firm rodzinnych. We współpracy z Wyższą Szkołą Języków Obcych w Poznaniu i Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu szkoliła przedsiębiorców z rejonu Wielkopolski i Pomorza z zakresu wdrażania nowoczesnych metod zarządzania, opracowywania strategii i coachingu.

Szkoliła m.in: Sharp (kadra kierownicza różnych szczebli oraz specjalny program dedykowany kobietom), Opoczno (fabryka płytek).

W ciągu swojej zawodowej pracy trenerskiej zrealizowała ok. 5,5 tysiąca godzin szkoleniowych i przeszkoliła ponad  4 tysiące osób.

 

W ciągu swojej zawodowej pracy doradczej zrealizowała ok. tysiąca godzin doradczych i współpracowała z ponad 80 firmami.  

Dorota

Kwalifikacje:

 

Pedagog, psycholog, menadżer,

Superwizor i rekomendowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,

Coach - certyfikat TROP

 

Doświadczenie biznesowe:

 

Jest praktykiem. Zarządzała działem produkcji w przedsiębiorstwie, w którym obecnie jest prezesem. Swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na budowanie strategii wprowadzania zmian autorską metodą opartą o osobiste doświadczenie i wiedzę z zakresu zarządzania oraz najnowsze dokonania w zakresie psychologii.

 

Doświadczenie szkoleniowo-doradcze:

 

Jako trener, doradca i coach między innymi dla: Hüttenes-Albertus Polska, Kujawsko–Pomorskiej Izby Radców Prawnych, Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, Jawo Częstochowa., Sakspol Słupno, ALWERO Kęty, Nationale Nederlanden – oddział Bydgoszcz, Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, PKO BP.

 

Współuczestniczyła w tworzeniu metodologii, a także była trenerem wiodącym i doradcą w I i II edycji ogólnopolskiego projektu Firmy Rodzinne II.

Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Gospodarki, gdzie stworzyła  i od 8 lat prowadzi studia podyplomowe pn. „Akademia Trenera”.

Pracowała jako trener i superwizor w realizacji wszystkich edycjach projektów trenerskich w ramach poddziałania 2.2.2 „Podnoszenie kompetencji kadry szkoleniowej” Europejskiego Funduszu Społecznego jako trener firm szkoleniowych: Centrum TROP,  Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, „Negocjator” Firmy Konsultacyjno-Szkoleniowej Janiny Sobczak-Matysiak,

Lucyna Weroniczak

Lucyna

Krystian Rubacha

Krystian

Kwalifikacje:

 

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych). Ukończył studia podyplomowe pn. Akademia Trenera, a także 120-godzinne dla trenerów biznesu: "Trener zmian" (Negocjator, Poznań).  W trakcie certyfikacji w sekcji trenerskiej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Doświadczenie biznesowe:

 

Koordynator i autor projektów szkoleniowo-doradczych, w tym w szczególności współfinansowanych ze środków europejskich. Poza zarządzaniem zespołami pracowniczymi odpowiadał m.in. za negocjacje warunków finansowania z instytucjami pośredniczącymi, dyscyplinę budżetową, monitoring stopnia realizacji celów.

 

Doświadczenie szkoleniowo-doradcze:

 

Specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich. Współpracuje z Wyższą Szkołą Języków Obcych w Poznaniu, Wyższą Szkoła Gospodarki w Bydgoszy, Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną, a także Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu, dla których realizuje autorskie szkolenia.

Od roku świadczy usługi szkoleniowo-doradcze dla wrocławskiej korporacji Enterprise Investments. 

W ciągu swojej zawodowej pracy trenerskiej zrealizował ok. 1,5  tysiąca godzin szkoleniowych.

Karolina Janiszewska

Kwalifikacje:

 

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Wydział Zarządzania) . W roku 2004 uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych z zakresu zarządzania marką. Ukończyła Szkołę Trenerów I stopnia w Akademii TROP.

 

Doświadczenie biznesowe:

 

Prowadzi własna firmę consultingową zajmująca się doradztwem z zakresu zarządzania marka oraz komunikacji marketingowej. Pracowała w działach marketingu w mediach oraz w firmach FMCG. Wieloletni dyrektor strategii w agencjach reklamowych, ekspert w zakresie formułowania strategii promocji oraz strategii marketingowych.

 

Doświadczenie szkoleniowo-doradcze:

 

Od 20 lat prowadzi szkolenie dla firm w zakresie komunikacji marketingowej, zarządzania marką, tworzenia i wdrażania strategii merchandisingowych, planowania marketingowego.

W latach 2000 – 2014 pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz wykładowca studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu. Obecnie prowadzi zajęcia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Szkolenia wewnętrzne oraz warsztaty strategiczne dla firm: Stiga, Eurocash, Bioderma, Bakalland, GfK, Business Forecast, Gwaranter, Colian.

 

Kaja
bottom of page